Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Zbaviť sa bolesti navždy

Úvod Masáže Gloria

Na obrázku môže byť 1 osoba a usmievajúca sa osoba

 


Volám sa Slavka Bendová,

na sociálnych sieťach ma nájdete ako Slavka Gloria Bendita. 

Odmalička som bola viac chorá ako zdravá, aj keď som bola aktívnym športovcom. Čím som bola staršia, tým viac zdravotných problémov pribúdalo. Nebolo to nič, čo by ma ohrozovalo na živote, ale strpčovalo mi to život. Hlavne posunutá platnička, ktorá mi spôsobovala obrovské bolesti dlhé roky. 

Až som jedného dňa natrafila na budhistických mníchov a tí ma naučili sa na človeka pozerať inak. Strávila som s nimi tri roky. Začala sa moja cesta hľadania zdravia a spokojného života.Trvalo to dlhé roky, stále sa učím, veľa študujem. Zaujímam sa o čínsku, aj slovanskú medicínu, fytoterapiu, psychosomatiku a všetko zaujímavé, čo mi príde do cesty. Mám 50 rokov a som zdravá ako ryba. 

Mám viac ako 10-ročnú prax, rôzne certifikáty a kurzy. Venujem sa hlavne reflexnej terapii, kde mám veľkú úspešnosť v odstraňovaní bolesti. 

Bolesť nie je náš nepriateľ, práve naopak. Prichádza nám povedať, že je čas na radikálnu zmenu. 

Ku každému klientovi pristupujem individuálne. Prvé sedenie u mňa trvá niekedy aj tri hodiny. Nie som len masérka. Dôležité je nájsť príčinu bolesti, a keď ju nájdeme, treba ju odstrániť. Radím klientom, ako to urobiť. Klient u mňa platí iba masáž, tá trvá maximálne hodinu a pol, záleží od zdravotného stavu klienta. Konzultácia je zdarma. 


Nitra a okolie, prídem s lehátkom k Vám domov, do firmy alebo na miesto, ktoré určíte. 

Cena: 35 eur za hodinu. 


Tel.č.: 0940 226 859, aj WhatsApp


Keď nedvíham, pracujem. Zavolám hneď, ako to bude možné. 

Slavka


Nie je k dispozícii žiadny popis.