Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Skutočný príbeh

Úvod Kniha Šťastie na ulici

Na obrázku môže byť 1 osoba a text

 

 

Viac ako desať rokov som strávila v Španielsku. Nechcela som sa vrátiť na Slovensko, ale ten hore rozhodol inak. Dnes som šťastná, že som doma. Paradoxne ma Španieli naučili byť hrdou Slovenkou. 

Prvé roky tam boli náročné. Nevedela som jazyk, ostala som na ulici, bez peňazí, ale s vierou v lepší život. Pred mnohými rokmi mi jedna pani, ktorá sa venovala anjelskému písmu povedala, že svoje šťastie raz nájdem na ulici a bude pre niečo vyhľadávaná. Vtedy som sa tomu smiala a neverila som ani slovo z toho, čo mi hovorila. Prešlo pár rokov a zo mňa sa v Španielsku stal bezdomovec. Vtedy som si na ňu spomenula a začala moja cesta hľadania toho šťastia. Ak si zvedavá/ý, čo všetko som zažila, čím som si prešla, čo som pochopila, ako žijem dnes, kniha je tu pre Teba. Ak máš pocit, že život nie je fér, kniha je tu. Ak máš pocit, že potrebuješ zmenu, kniha je tu. 

Ak máš pocit, že ju chceš, napíš mi na messenger - Slavka Gloria Bendita alebo 

                                                        mail - nebojmesa.sk@gmail.com

 

Cena je 15 eur aj s poštovným. V knihe nájdeš venovanie a malý darček pre šťastie. Nitra a okolie odovzdám s veľkou radosťou osobne.