Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Ako nás viete podporiť

Úvod Ako nás viete podporiť

 

Je viac spôsobov ako nás viete podporiť. Snažíme sa o výmenný obchod, vzájomné odovzdanie si energie, pomoci, lásky a morálnej podpory. Čo to znamená. Múdri ľudia ma naučili, že energia musí byť stále v pohybe. Aj energia peňazí. Vtedy to plní svoj účel a veci fungujú správne. 

Podporiť nás viete kúpou knihy Šťastie na ulici, kúpou darčekovej poukážky na liečivé masáže v Nitre a okolí alebo poslaním akéjkoľvek sumy na účet občianskeho združenia. Každý z Vás od nás dostane malý darček pre šťastie, ručne vyrobený, nabitý pozitívnou energiou. 

Budeme vďační aj za vašu duchovnú podporu, za vašu lásku a vieru v dobro, za akékoľvek zdieľanie krásnej pozitívnej energie. Pretože len dobré skutky majú ozajstnú hodnotu, ktorá dokáže zmierniť zlo v spoločnosti. 

Budeme takisto vďační za korálky a materiál na výrobu kľúčeniek, ktoré rozdávame s láskou ľuďom, za každú knihu, ktorá Vám už poslúžila a chcete ju posunúť do dobrých rúk. 

Budeme vďační za každý nový nápad, ktorý nás spoločne posunie na pozitívnej ceste. 

Ďakujeme z celého srdca. 


 

 

Kontakt na objednávky:

 

                                    0940 226 859 

                                    nebojmesa.sk@gmail.com 

                                    messenger: Slavka Gloria Bendita 

Účet:     Fio banka

             IBAN: SK06 8330 0000 0021 0281 7395

             SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX

             CZK v Českej republike : 2102817395/2010